Mamy zaszczyt poinformować, że nasz Klub został wytypowany do zorganizowania IV Halowych Mistrzostw Polski 2014. Jest to dla nas niezwykłe wyróżnienie i bardzo przejmujące przedsięwzięcie; robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pokazać z jak najlepszej strony siebie oraz nasze miasto – Rzeszów. Turniej odbędzie się w dniach 8-9 marca 2014 na halach sportowych IV Liceum Ogólnokształcącego oraz Politechniki Rzeszowskiej w godz. 9:00 – 17:00, wstęp wolny, zapraszamy wszystkich! Szczególnie zachęcamy do przybycia młodzież i rodziny z dziećmi, aby zaszczepiać w nich zainteresowanie sportem i miłość do ultimate.

Poza wyzwaniem organizacyjnym, wkładamy również wiele wysiłku w treningi, aby zagrać na maksimum naszych możliwości - jako organizatorzy mamy bowiem zagwarantowany udział w Mistrzostwach. Na tę okazję wystawimy nasz szczególnie utalentowany skład – Gunslingers, czyli rzeszowskich rewolwerowców. W turnieju zmierzy się ogółem 16 najlepszych drużyn z całego kraju: Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Sosnowca, Grudziądza i Bielska-Białej, w tym także ubiegłoroczny Halowy Mistrz Polski – Grandmaster Flash z Warszawy.

 

Kto zostanie Halowym Mistrzem Polski w 2014 roku? Dowiemy się już w marcu, a tymczasem zapraszamy na naszą oficjalną stronę Mistrzostw: http://hmp.uf.rzeszow.pl  , gdzie dowiecie się o IV HMP znacznie więcej... ;)