Poszukujemy osób zdolnych do uprawiania sportu, chcących poprawić swoją kondycję, oraz umiejętności u boku rzeszowskich rewolwerowców z drużyny Gunslingers

TRENINGI

Trenujemy w każdy poniedziałek i środę od 20:30 do 22:00 na naszym rancho przy Stadionie Miejskim (Hetmańska 69) Przyjdź nauczymy cie rzucać dyskiem frisbee, oraz poznasz naszą ekipę i nową zajawkę.

Poszukiwane osoby w wieku 16-28l. zarówno chłopaki jak i dziewczyny (Gramy w składach mieszanych)...

 

Nie pobieramy żadnych opłat, szukamy osób które chcą poznać nowych ciekawych ludzi z pasją i nową dyscyplinę sportu. Jesteśmy jedyną taką drużyną w mieście. W Rzeszowie trenujemy od 2 lat, drużyna liczy ok 50 zawodników, chłopaków i dziewczyn w różnym wieku. Każdej nowej osobie pokazujemy na czym polega gra, uczymy jej zasad i techniki rzutów dyskiem, integrujemy z resztą drużyny. Sport bardzo przyjemny, wciągający i dla wszystkich. Dyscyplina bardzo szybko zdobywa rzesze zwolenników, atmosfera wśród graczy ultimate jest bardzo pozytywna, a sam sport wyprzedza o krok inne znane dyscypliny sportowe. Na treningach poprawisz kondychę, poznasz nowych ludzi, rozerwiesz się, nawiążesz nowe znajomości poznasz zasady nowego sportu.

 


rzeszowskie rancho drużyny Gunslingers :)

więcej info o nas znajdziesz na www.uf.rzeszow.pl
w razie pytań: pisz dzwoń 661 036 797

informacje o treningach w zakładce treningi

 

dołącz do nas!