Zapraszamy do poparcia naszego projektu zgłoszonego do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2015 pod nazwą "Budowa zadaszenia sezonowego na boisku treningowym stadionu Miejskiego"

Budowa takiego zadaszenia umożliwi wszystkim grupom sportowym trenującym na boiskach treningowych stadionu miejskiego na prowadzenie zajęć również w okresie zimowym. Balon będzie stawiany tylko na czas zimy po czym przenoszony w inne miejsce.

Czytaj więcej: Budowa zadaszenia sezonowego na boisku treningowym stadionu Miejskiego

Firma FLEK-SYSTEM przesłała nam kilka sztuk dysków Whizzbee z użyciem których można trenować triki we freestyle frisbee. Spróbujemy zaszczepić ten sport również w Rzeszowie

Ultimate frisbee wciąż jest mało popularną dyscypliną w Polsce, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby szerzyć wśród mieszkańców Rzeszowa (i nie tylko), wiedzę na temat Ultimate Frisbee. Niewątpliwie naszym największym osiągnięciem jest stworzenie pierwszego w Polsce, ogólnodostępnego sezonowego boiska do uf.

Pewnego dnia padł pomysł, aby stworzyć takie boisko na rzeszowskich bulwarach...

Czytaj więcej: Pierwsze w Polsce boisko do ultimate w Rzeszowie

 Dołącz do nas, poszukujemy nowych zawodników i zawodniczek na sezon 2014. Przyjdź na trening i dowiesz się więcej. Trenujemy w każdy poniedziałek i środę o 20:30-22 na boiskach treningowych stadionu Miejskiego w Rzeszowie. Gramy na każdej nawierzchni od parkietu przez trawę na piasku skończywszy. Przyjdź i poczuj czym jest ULTIMATE, weź znajomych. Zapraszamy ;)